کتابخانه گزیر

کتابخانه راسخ گزیر

ارسال شده توسط کتابدار گزیر در جولای - 12 - 2021 ۰ دیدگاه

#کتاب_هفته
#معرفی_متنی_کتاب
کتاب چراهای شگفت‌انگیز: خرس ها از مجموعه چراهای شگفت‌انگیز است که اطلاعاتی درباره خرس‌ها، تغذیه، زیستگاه، انواع خرس‌ها و ویژگی‌های آن‌ها به مخاطب می‌دهد.
روش ارایه اطلاعات در کتاب چراهای شگفت‌انگیز: خرس ها مستقیم و به صورت پرسش و پاسخ است، که مربی می‌تواند از آن‌ها برای پرسش و کمک به یادگیری بیشتر مخاطب استفاده کند.
📚📚
کادرهایی رنگی در همه‌ صفحه ‌های کتاب دیده می‌شود که اطلاعات بیشتری به مخاطب می‌دهد. هم‌چنین او را به کار عملی تشویق می‌کند.
زبان و بیان کتاب ساده و روان است و مناسب سن مخاطب است. تصاویر کتاب عکس‌ها و نقاشی‌های رنگی و هماهنگ با متن کتاب و گاهی نیز با طنز همراه هستند که به جذب بیشتر مخاطب کمک می‌کند.
توجه به محیط زیست از نکات مثبت کتاب چراهای شگفت انگیز: خرس هاست.
مجموعه «چراهای شگفت انگیز» از مجموعه‌هایی است که به پرسش‌های کودکان درباره جنبه‌های گوناگون جهان و شگفتی‎های آن مانند آب سنگ مرجانی چیست، کدام جانوران روی آب سنگ زندگی می‌کنند، دلقک ماهی کجا زندگی می‌کند، آیا ماهی ها در تاریکی می بینند، پاسخ می‌دهد. تاکنون چندین جلد از این مجموعه با موضوع‌های مختلف (اسب ها واسب چه ها، جهان باستان، کاشفان، پرندگان، بدن انسان، جانوران دریا، ما قبل تاریخ، مردم و کشورها، علم و تجربه، قطب ها و … ) به فارسی ترجمه و منتشر شده است که البته همه کتاب‌های این مجموعه از کیفیت یکسانی برخوردار نیستند.
مخاطبان اصلی چراهای شگفت انگیز: خرس ها کودکان و نوجوانان هستند. اما همه ۹ ساله‌ها تا ۹۹ ساله‌ها از خواندن این پرسش‌ها و پاسخ‌ها لذت می‌برند.

دسته بندی ها : دسته‌بندی نشده

دیدگاه خود را بنویسید


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

جستجو

مطالب محبوب

بخش نوجوانان

در این بخش منابع و سایت های مرجع زبان برای ...

مسابقه بزرگ اطلاعات عمومی ویژه روز دختران

کتابخانه راسخ گزیر به ­مناسبت روز دختران اقدام به برگزاری ...

مسابقه ی عکاسی در گزیر

فرصتی استثنایی جهت به اشتراک گذاشتن عکسهای خود با شرکت ...

کلاس های تقویتی دبیرستان و تست کنکور

بدینوسله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون سراسری سال 94 می ...

رتبه های برتر کنکور گزیر

دست اندرکاران کتابخانه عمومی مشارکتی راسخ گزیر ضمن ارج نهادن ...